Олександр Стрюк взяв участь у конференції з національної безпеки, що проходила у Литві

20-11-2023

18 листопада в Університеті Вітаутаса Великого у Каунасі відбулась традиційна конференція з національної безпеки "Роль Спілки стрільців Литви в обороні держави".

На конференції обговорювали уроки історії Спілки стрільців Литви, відносини закладів зі спілкою. Спікери з України ділилися досвідом набутих уроків під час війни в країні.

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк взяв участь у заході як один з запрошених українських спікерів.

Олександр Стрюк представив спільноті Сєвєродонецьку громаду, продемонструвавши через зафільмовані події, якою вона була до 24 лютого 2022 року та якою стала після повномасштабного вторгнення рф.

Також Олесандр Стрюк подякував Литві та Почесному консулу Литовської Республіки у Луганській області ]]>Robertas Gabulas]]> за постійну допомогу як мешканцям Сєвєродонецької громади і всієї Луганщини, так і нашій територіальній обороні.

"У найперші дні пованомасштабного вторгнення Литва чи не перша простягнула руку допомоги громаді. Литовське місто-побратим Вілкавішкіс також постійно допомагає Сєвєродонецькій громаді, який за час партнерських відносин з Сєвєродонецьком став громаді справжнім другом і залишається ним й понині", - сказав Олександр Стрюк.

Від очільника Луганщини Артема Лисогора він передав вітання та Почесні відзнаки Командиру Спілки стрільців Литви Лінасу Ідзелісу та його заступнику. Нагородження провів також Почесний консул Литовської Республіки у Луганській області Робертас Габулас.