До Міжнародного дня толерантності в Гімназії №5 міста Сєвєродонецька проведено цікавий та пізнавальний тренінг

20-11-2023

16 листопада з нагоди Міжнародного дня толерантності у закладах освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади було організовано цікаві та пізнавальні виховні заходи.

Так, для учнів 5-7 класів в Гімназії №5 міста Сєвєродонецька психологічна служба провела тренінг.

Як зазначають організатори заходу, слово «толерантність» - сьогодні одне з найпопулярніших, найуживаніших у світі. У нашому суспільстві все частіше з'являється воно у лексиці державних, громадських, культурних діячів, журналістів - усіх тих, хто причетний до процесу демократичних перетворень.

Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.

За інформацією: ]]>Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації]]> - ]]>https://www.facebook.com/groups/411172199415310/posts/1615057959026722/]]>