Новим освітленням засяяла площа Перемоги та Центральний проспект

10-05-2019

На передодні Дня перемоги в.о. міського голови Вячеслав Ткачук провів робочу виїзну нараду на площі Перемоги, під час якої було оглянуто відновлення мереж зовнішнього освітлення, у тому числі й біля Льодового Палацу.

Природно, що нараду з перевірки нового освітлення було проведено ввечері, коли на власні очі сяйво ліхтарів можна було побачити не лише учасникам наради, а й пересічним городянам, які прогулювались площею по вечірньому місту, і стали випадковими учасниками того, як групою керівників перевіряються виконані роботи з освітлення площі, підсвічування пам’ятника, території біля Льодового та світлодіодні вивіски на ньому.

В нараді взяли участь начальник управління житлов-комунального господарства Антон Ковалевський, директор КП «Сєвєродонецькліфт» Дмитро Шерстюк, директор КДЮСШ-4 Сергій Чумак і підрядники.

Депутатами міськради цьогоріч були виділені кошти на капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення площі Перемоги, ділянок по проспектам Центральному та Хіміків, вулиць: Гагаріна, Партизанська, Єгорова, Вілєсова, Курчатова, Федоренка, Гоголя та на освітлення пішохідних переходів.

Ще у березні управлінню житлово-комунального господарства спільно з КП «Сєвєродонецькліфт» було доручено приступити до робіт щодо встановлення вуличного освітлення у Сєвєродонецьку відповідно до дорожньої карти та виконати основні роботи у термін до 9 травня: освітлення головних локацій для масових гулянь – площа Перемоги, біля головної сцени та Льодового Палацу спорту.

Вячеслав Ткачук подякував комунальникам і підрядникам за те, що роботи на зазначеній локації виконані якісно і вчасно.

З наступного тижня ремонтно-відновлювальні роботи продовжаться по вул. Курчатова від пр-ту Гвардійського до вул. Новікова.