Змагання. Рекорди. Нагороди

10-05-2019

Велоспорт

З 02 по 04 травня у м. Харков відбувся Чемпіонат України (естафетна командна  гонка), ІІ етап чемпіонату України ХСО з велосипедного спорту (маунтенбайк). У змаганнях брали участь понад 200 спортсменів з Харківської, Чернівецької, Рівненської, Кіровоградської, Вінницької, Хмельницької, Донецької, Чернігівської, Луганської областей.

Протягом гонки вихованці КДЮСШ 2 Микита Кривич, Синицька Анастасія та Данило Сурженко в естафетній командній гонці тримали позиції третіми, але поступились харківській команді на фінішу і посіли четверте місце .

Спортсменів підготували тренери-викладачі Андрій Фурман та Євген Ігнатов.

Футбол

5 травня у м. Сватове відбулись 2 зустрічі Чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків 2002-2003 та 2006-2007 років народження (зональні змагання друге коло).

Обидві команди КДЮСШ 2 повернулись додому з перемогою. Юнаки 2002-2003 р.н. виграли у ДЮСШ м. Сватове з рахунком 0:4, а хлопці 2006-2007р.н. - з рахунком 1:4.

Переможні голи були забиті:

юнаками 2002-2003р.н. – Вадимом Токаренком, Андрієм Кирпяковим, Марком Чинником, Дмитром Бугайовим.

юнаками 2006-2007р.н. – Іваном Козаченком, Максимом Вороновим, Дмитром Чучманом, Іваном Некрасовим.

Команди підготували тренери-викладачі Всеволод Семенов та Андрій Микитченко.

Важка атлетика

У суботу на спортивній базі КДЮСШ 2 відбувся Чемпіонат Луганської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років та молоді до 23 років. У змаганнях брали участь понад 90 спортсменів з Кремінної, Новопсковуа Сватового, Петропавлівки, Сєвєродонецька.

Богдан Бурячек у ваговій категорії 109кг з сумою двоборства 320кг, Давид Дікарєв у ваговій категорії 73 кг з сумою двоборства 180кг та Павло Борисов у ваговій категорії 89кг з сумою двоборства 185кг стали переможцями змагань.

Данило Запорожський у ваговій категорії 61кг з сумою двоборства 165кг та Даніїл Кошевий у ваговій категорії 67кг з сумою двоборства 160кг завоювали срібло.

Вадим Фабричний у ваговій категорії 61кг з сумою двоборства 122кг та Максим Смірнов у ваговій категорії 67кг з сумою двоборства 110кг стали бронзовими призерами.

Команда вихованців КДЮСШ 2 у командному заліку серед молоді до 23 років стала володаркою переможного Кубку.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Андрій Кравець та Микола Воденіков.

Теніс

З 29  квітня по 04 травня   2019 року в м. Києві  відбувся Чемпіонат України з тенісу серед юнаків та дівчат до 16 років

В змаганнях взяли участь найсильніші тенісисти з усіх куточків України.

Вихованці КДЮСШ 1в котрий раз гідно виступили на цих змаганнях.

Лисих Ірина в одиночному розряді стала чемпіонкою!!! В парному розряді посіла 2 місце. Серед юнаків Кременчуцький Іван в одиночному і в парному розряді посів 3 місце.

Тренер Максим Сєвєрченко.

Відділ молоді та спорту