Ви тут:

Не стало легенди сєвєродонецького футболу: пішов з життя Микола Курінний

15-10-2020
Категорія: 

На 74-році пішов з життя Микола Іванович Курінний — легенда сєвєродонецького футболу, нападник та захисник, Майстер спорту СРСР, тренер футбольної команди «Хімобладнання». Його не стало 14 жовтня.

Футбольну кар'єру розпочав 1965 року в аматорському колективі «Шахтар» (Лисичанськ). У команді майстрів розпочав кар'єру в «Шахтарі» (Кадіївка). У 1968 році на запрошення Юрія Войнова перейшов в миколаївський «Суднобудівник». У першому ж сезоні брав участь в перехідному турнірі за місце у вищій лізі. У 1969 році виходив на поле в півфінальному матчі Кубку СРСР проти львівських «Карпат». За високі спортивні досягнення в цьому сезоні всі гравці команди отримали звання майстрів спорту СРСР. У 1970-1972 роках грав у складі сєвєродонецького «Хіміка». Потім грав за спортивний клуб Київського військового округу (в той період — СК «Чернігів»), команду «Кривбас» (Кривий Ріг]]>)]]>. У 1975 році Курінний повернувся в Сєвєродонецьк. Перейшов на тренерську роботу. Тренував дитячі команди.  Також на аматорському рівні продовжував грати за «Хімік» (Рубіжне) та «Шахтар» (Лисичанськ). З 1997 року залишався незмінним тренером сєвєродонецького «Хіміка». З 2003 по 2004 роки пропрацював тренером-викладачем з футболу в ДЮСШ 2. З 2017 по 2020 рік - тренер сєвєродонецької команди «Хімобладнання». Навіть перетнувши 70-річний рубіж, він продовжував виходити не лише на футбольне поле, а й грати у хокей з м’ячем.

Військово-цивільна адміністрація м. Сєвєродонецьк сумує з приводу втрати легендарного спортсмена, видатної людини і талановитого тренера. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, всім, хто його знав.

 

 

 

 

 

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет
129
0