Ви тут:

Дію адаптивного карантину подовжили до кінця 2020 року

15-10-2020
Категорія: 

На засіданні Кабінету Міністрів України прийняте рішення щодо подовження карантинних обмежень до 31 грудня 2020 року.

Крім того, внесені зміни до відповідних індикаторів та критеріїв щодо умов карантину. А саме: вдвічі збільшено цільові показники охоплення тестуванням. Раніше це було 24 на 100 тисяч населення за 7 днів. Зараз цей показник збільшено у два рази – до 48 на 100 тисяч населення.

Також внесені додаткові зміни до критеріїв відповідності «червоному» рівню епідемічної небезпеки. За новими правилами райони можуть потрапити на «червоний рівень» за показником інцидентності. Це показник щодо захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів. Він також змінений і зараз встановлений на рівні 320 на 100 тисяч населення.

Ще рішенням Уряду посилено протиепідемічні заходи на різних рівнях адаптивного карантину. Перш за все, вводиться обмеження щодо роботи ресторанів та інших закладів громадського харчування після 22:00. Це правило діятиме на всіх рівнях епіднебезпеки.

Вводиться обмеження щодо проведення масових заходів. Для «зеленого» рівня максимальна кількість осіб – не більше 50, для «жовтого» рівня – 30, для «помаранчевого» – 20 осіб. Також вводиться заборона щодо відвідування глядачами спортивних заходів, крім міжнародних змагань. Рішення про їх проведення буде прийматися в окремому порядку.

Також на засіданні Уряду прийнято рішення щодо розмежування відповідальності стосовно забезпечення контролю за виконанням карантинних норм. Відтак посилення контролю з дотримання самоізоляції відбуватиметься із залученням Національної поліції. Контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у сфері обслуговування (робота ринків, ресторанів, інших громадських місць) – за Держспоживслужбою. Контроль за правилами перевезення та виділенням додаткового транспорту – за органами місцевого самоврядування. Крім цього, органи місцевого самоврядування також будуть присутні на всіх рівнях контролю.

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/diyu_adaptivnogo_karantinu_podovzhili_...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет
118
0