Молодших школярів з багатодітних сімей привітали з Днем Святого Миколая

17-12-2019

17 грудня для дітей молодшого шкільного віку (1-4 клас) з багатодітних малозабезпечених сімей у Центрі дитячої та юнацької творчості влаштували свято до Дня Святого Миколая.

Сєвєродонецька міська рада, Управління праці та соціального захисту населення  спільно з Центром дитячої та юнацької творчості організували святкову концертно-розважальну програму у рамках міської цільової програми «Турбота», що прийнята завдяки депутатській групі «Сєвєродончани».

Вітав школярів депутат міської ради, заступник керівника депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко. Він привітав дітей та їх батьків від Сєвєродонецької міської ради, депутатської групи «Сєвєродончани», а особливі звертання Андрій Анатолійович зробив до дітей:

«Новорічні свята - це завжди щось надзвичайно чарівне. У це диво віримо і ми, дорослі, і, я знаю, ви теж. І перше передноворічне свято, коли дарують дітям подарунки, це - День Святого Миколая. Маю велику надію, що всі ви протягом року поводилися максимально гарно і заслужили, щоб Святий Миколай приготував і передав вам святкові поздоровлення і подарунки. Я впевнений, що Святий Миколай оцінить і відзначить ваші старання. Від себе, від депутатської групи «Сєвєродончани» та її лідера Ігоря Буткова хочу передати щирі слова привітань зі святом, побажання здоров'я, успіхів, миру, щоб все у вас було добре, у ваших батьків і в ваших родинах. Щоб був достаток і щоб на наступний рік Святий Миколай теж подарував вам подарунки. Нехай сьогоднішній радісний настрій буде у вас постійно. Нам, дорослим, дуже хочеться, щоб ваші світлі обличчя не захмарювалися труднощами і неприємностями. З наступаючим святом - з Днем Святого Миколая!»

Дня Святого Миколая з нетерпінням очікує вся малеча: вони завжди чатують під ялинкою, аби зранку знайти там солодощі. Центр дитячої та юнацької творчості також приготував танцювальні, ігрові та пісенні подарунки для хлопчиків і дівчаток. Вони побували й зайченятами, й погралися у сніговика та просто насолодились драйвовими розвагами.

Найголовнішим і найочікуванішим для дітей стало вручення новорічних солодких подарунків від депутатської групи «Сєвєродончани». Усього солодощі отримають 60 дітей цієї пільгової категорії. Свято продовжиться й наступного дня.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере