Місто теплом буде забезпечено

19-10-2018

У міськраді 19 жовтня низка депутатів Сєвєродонецької міської ради ініціювала засідання, на якому визначались, яке становище з готовності до пуску тепла у місті.

У заході взяли участь керівництво міста на чолі з в.о. міського голови Інною Фесенко, депутати міської ради, керівники комунальних підприємств і виконавчих органів міської ради, громадськість та ЗМІ.

В.о. міського голови Інна Фесенко наголосила, що у виконавчої влади та депутатів спільна мета – розпочати опалювальний сезон та забезпечити вдалий його перебіг.

Щодо готовності до запуску тепла доповів заступник міського голови Володимир Прядка:

«У нас два теплопостачальних підприємства: ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» і КП «СТКЕ». СТКЕ отримали номінації на газ, і незабаром їм надішлють договори на поставку блакитного палива. У СТКЕ є розуміння з НАК Нафтогаз. Тому я вважаю, що для цього підприємства питання з постачанням газу вирішене. Ми постійно проводимо засідання штабів з підготовки до зими. КП «СТКЕ» готове на 100%: мережі відремонтовано, обладнання готове. Вчора з керівництвом міста ми у цьому переконались під час робочого візиту. Запевняю, проблем з запуском немає.

Керівництво ТЕЦ наразі у Києві, договори на газ отримано. Цей опалювальний сезон ми пройдемо і з цим підприємством.

І на СТКЕ, і на ТЕЦ роботи були проведені у повному обсязі. Місто теплом буде забезпечено».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю