Міський голова Валентин Казаков зустрівся з представниками Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та ВПО

10-10-2018

9 жовтня міський голова Валентин Казаков зустрівся з представниками Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МТОТ).

Від Міністерства завітали начальники та головні спеціалісти Управління з питань східних регіонів та Управління з питань ВПО та гуманітарного співробітництва.

Міську раду також представляли Департамент економічного розвитку, відділ адміністративних послуг, відділ з соціально-гуманітарних питань та ВПО.

Робочу нараду з питань надання субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України було ініційовано МТОТ. На ній зокрема піднімалися питання будівництва житла для ВПО та підтримка ЦНАПу.

Начальник Управління з питань ВПО та гуманітарного співробітництва МТОТ Ірина Калупаха розповіла про розподіл коштів при наданні підтримки. Зазвичай це співфінансування у рівних частинах з державного та місцевого бюджету або з інших джерел.

Під час наради обговорили проблеми з окреслених питань та можливості міста. Найбільш жваво дискутували навколо питання постановки на чергу на отримання житла ВПО та учасників АТО і визначення критеріїв пріоритетності (першочерговості) надання житла зазначеним категоріям. З цього приводу очільник міста зазначив, що найголовніше – вирішення на законодавчому рівні порядку черговості по квартирному обліку саме ВПО, тому місцева влада у питанні надання соціального житла керується чинним законодавством, де прописані основні критерії.

За ходом зустрічі домовилися про співробітництво, міський голова Валентин Казаков подякував присутнім за змістовний діалог і бажання співпрацювати.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради

Средняя: 5 (2 оценок)