Маршрутних перевізників  обрано з порушенням  законодавства

10-12-2018

Про це повідомляє голова конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника, перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв.
Конкурс з обрання перевізників автобусних маршрутів мав відбутися 4 грудня. На початку засідання Ігор Слєсарєв звернувся до членів конкурсного комітету з повідомленням про те, що на адресу Сєвєродонецької міської ради надійшов ряд скарг від громадських організацій та перевізників стосовно порушень щодо організації проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника.
«Маємо декілька скарг, які є достатньо дискусійними, – зазначив Ігор Едуардович. – Одна з них вказує на безумовні порушення під час прийняття рішення виконавчим комітетом про організацію проведення конкурсу. Ці порушення перешкоджають нам проводити засідання конкурсного комітету. Мова йде про те, що конкурсний комітет не відповідає вимогам діючого законодавства. Відповідно до вимог порядку проведення конкурсу, який регулює питання визначення автомобільного перевізника, зазначено, що конкурсний комітет має складатися з представників влади та громадських організацій у співвідношенні 50 відсотків на 50 відсотків. Однак у нашому комітеті дев’ять осіб – це представники влади і вісім – громадських організацій. Крім того, з цих восьми представників одна особа представляє товариство з обмеженою відповідальністю, яке не є громадською організацією. Тобто співвідношення у нас дев’ять до семи. Мало того, з цих семи один представник громадської організації має відношення до автоперевізника – учасника конкурсу, що також заборонено порядком проведення конкурсів на визначення перевізників».
Тому з метою забезпечення законності при проведенні конкурсу з визначення автомобільного перевізника Ігор Слєсарєв доручив завідуючому сектором транспорту та зв’язку Департаменту економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради Андрію Ширшикову, який є секретарем конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника, невідкладно підготувати проект рішення виконавчого комітету про зміни до складу конкурсного комітету. Тобто привести його у відповідність до вимог діючого законодавства України.
Перший заступник міського голови пообіцяв винести цей проект рішення на найближче засідання виконавчого комітету і в подальшому провести конкурс з визначення автомобільного перевізника у законний спосіб.
«Коли буде сформований належний конкурсний комітет, ми повідомимо всіх членів комітету та перевізників і продовжимо засідання з визначення перевізника», – зазначив Ігор Слєсарєв.
Після цього він, як голова конкурсного комітету, оголосив засідання закритим і залишив залу.
Проте члени комітету продовжили проведення конкурсу. Виконуючим обов’язки голови комітету було обрано в.о. голови Сєвєродонецької міської профспілки водіїв Сергія Нечаєва. Після чого було проведено голосування і обрано переможців конкурсу. Ними стали ТОВ АТП 10974 та ПП «Автолайн Компани».

Інформація газети "Сєвєродонецькі вісті"