Ви тут:

Інсталяція «ГРАНІ» у Сєвєродонецьку

17-05-2017
Категорія: 

ПРЕС-АНОНС

Національна інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми.

Інсталяція «ГРАНІ3» у Сєвєродонецьку

З ініціативи Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Міністерства соціальної політики України, за сприяння Сєвєродонецької  міської ради та Луганської обласної військово-цивільної адміністрації відбудеться відкриття інсталяції «ГРАНІ3» та брифінг для ЗМІ 18 травня 2017 р. з 11:00 до 12:00 у м. Сєвєродонецьк на Майдані Перемоги навпроти обласної державної адміністрації.

«ГРАНІ3» – тимчасова інсталяція, покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження й боротьби із сучасним рабством. За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Інсталяція «ГРАНІ3» надає важливу інформацію про явище торгівлі людьми, знайомить із реальними історіями постраждалих, порадами із безпечного працевлаштування та подорожей, а також із номерами гарячих ліній із протидії торгівлі людьми. Інсталяція буде розміщена у Сєвєродонецьку до 7 червня 2017 р., а потім подорожуватиме іншими регіонами України.

У відкритті інсталяції та брифінгу з нагоди відкриття  братимуть участь:

  • Катерина Арданьян, координатор Програми протидії торгівлі людьми Представництва МОМ в Україні;
  • Ольга Лішик,  заступник голови Обласної військово-цивільної адміністрації;
  • Валентин Казаков, міський голова Сєвєродонецька (підтверджується);
  • Ігор Шевченко, відповідальний за встановлення статусу особи постраждалої від торгівлі людьми;
  • Євген Парпулянський, представник від  ДБЗПТЛ;
  • представник від регіонального правозахисного соціолого-освітнього центру «Жінки Донбасу ».

Національна інформаційна кампанія «ГРАНІ3» проводиться Представництвом МОМ в Україні у партнерстві з Міністерством соціальної політики України за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Виконавчим партнером МОМ в реалізації Національної інформаційної кампанії «ГРАНІ3» в   м. Сєвєродонецьк є регіональний правозахисний соціолого-освітній центр «Жінки Донбасу», який з 1999 року працює в регіоні у сфері протидії торгівлі людьми та надає допомогу постраждалим від цього злочину  за підтримкою МОМ в Україні

Для додаткової інформації:

До Регіонального правозахисного соціолого-освітнього центру "Жінки Донбасу"

+38 050 900 71 70

м. Сєвєродонецьк 

Рейтинг: 
Голосов пока нет
433
0