Ви тут:

Форум активних громадян у Сєвєродонецьку

17-10-2018
Категорія: 

16 жовтня посадовці Сєвєродонецької міської ради, представники Луганської облдержадміністрації та громадськість міста взяли участь у Форумі активних громадян, проведення якого організував Міжнародний Республіканський Інститут (МРІ) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

На початку форуму до організаторів, спікерів і присутніх звернулась секретар міської ради Ельвіна Марініч: «Рада вітати усіх присутніх у нашому місті. Це довгоочікувана подія. Цей форум - дуже важливий захід, він спрямований на об’єднання влади і громадськості у пошуку шляхів розвитку міста. Я хочу висловити подяку організаторам – представникам Міжнародного республіканського інституту за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID. Ваші семінари дуже необхідні і корисні для нашої громади, вони важливі та актуальні. Експерти, які вели семінари, протягом року надавали сєвєродонецьким посадовцям, депутатам та активістам професійні та практичні поради, ділились своїм досвідом в частині налагодження конструктивного діалогу між органами влади, містянами та громадськими організаціями. Сподіваюсь, що такі заходи допоможуть сформувати нам активну громадську позицію серед населення та будуть сприяти розвитку демократичного суспільства».

Під час Форуму присутні були залучені до діалогу за темами:

  • Міський розвиток та участь у ньому громади;
  • Презентація муніципального опитування МРІ та короткий огляд програм, втілюваних МРІ в місті Сєвєродонецьку у 2018 році;
  • Перебіг процесу створення ОТГ при Сєвєродонецькій міській раді;
  • Презентація проектів, розроблених випускниками Академії громадянина та Школи молодого політика;
  • Робота в групах над проектами, представленими випускниками Академії громадянина та Школи молодого політика;
  • Презентація плану дій, розробленого кожною з груп.

Наприкінці заходу учасники обмінялись думками. Спікери подякували всім за активність, а учасники – за корисні знання та застосування їх на практиці.

 

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет
465
0