Фестиваль «Кольоровий Схід» у Сєвєродонецьку

06-08-2018

Кольоровий флешмоб, цікаві подарунки, голосна музика, безліч посмішок та обсипання фарбами – все це та багато іншого відбулося у Сєвєродонецьку 5 серпня на площі Перемоги. Молодіжний захід відбувся в рамках фестивалю, що проводиться громадською організацією «ДРІМ ТАУН» за підтримки Проекту UCBI II – «Зміцнення громадської довіри», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) під назвою «Кольоровий Схід».

Захоплююче дійство на площі Перемоги розпочалося з масштабної дитячої розважальної програми для найменших сєвєродончан та гостей міста під назвою «Острів Чудес Мульт Тики Таки» та майстер-класів від вуличних художників.

Однією з найбільш яскравих подій цього дня стало свято фарб Холі. Під гучну музику всі бажаючі обсипалися кольоровими фарбами, прикрашаючи веселкою власний одяг, волосся, тіло, площу, друзів та інших гостей заходу. Явище дійсно гарне, емоційне і незабутнє! Центр Сєвєродонецька перетворився в територію суцільного свята і веселощів.

Під час фестивалю свою творчість та музичну майстерність продемонстрували топові ді-джеї: Malyar (Киев); DJ Noise (Сєвєродонецк); DMITRY BELYI та DIFUZION (Сєвєродонецк).

Організатори подякували за сприяння в проведенні фестивалю керівництво облдержадміністрації та першого заступника міського голови Ігоря Слєсарєва.

Родзинкою заходу став концерт гурту «Тартак». Коментуючи свою участь у фестивалі лідер групи Сашко Положинский зазначив: «Такі фестивалі, як «Кольоровий схід» – це свідчення, що всі прифронтові території здатні жити повноцінним життям і чим більше цього яскравого життя буде, тим краще».

Концерт супроводжувався активними танцями на сцені, жартами і, як завжди, розмаїттям імпровізацій. Саме це спонукало глядачів посміхатися та приєднуватися до гри соліста з натовпом. Після концерту Сашко Положинський фотографувався з усіма бажаючими.

Фестиваль тривав близько шести годин. Весь цей час на площі панувала атмосфера свята та радощів. Безтурботність, щастя, сотні посмішок, яскравих облич і теплих обіймів розфарбованих дітлахів та підлітків створили неперевершене відчуття єднання.

Відділ внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю міської ради