Апаратна нарада 26 листопада

26-11-2018

Під час апаратної наради з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради 26 листопада міський голова Валентин Казаков дав доручення керівникам управління житлово-комунального господарства, КП «СКС», житлосервісу «Світанок» бути у стані підвищеної готовності у зв’язку з очікуваним погіршенням погодних умов.

Також міський голова повідомив, що від ТОВ «ЛЕО» надійшло попередження про відключення підприємств-боржників від електропостачання 27-30 листопада. Серед яких озвучено КП «СТрУ», ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот», ТАУН СЕРВІС і установи, які живляться від Азоту. З цього приводу Валентин Казаков провів переговори з керівником «Азоту». Ситуація по КП «СТрУ» знаходиться на контролі керівництва міста.

Управлінням житлово-комунального господарства повідомлено, що наразі всі житлові будинки з опаленням.

Начальник відділу капітального будівництва Андрій Ларін доповів, що по заплавному мосту №1 тривають демонтажні роботи, розпочато влаштування фундаменту під першу опору мосту.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю