750 мінігрантів до 4000 євро: з 1 липня стартує нова програма з підтримки підприємців

18-06-2023

На міжвідомчій нараді з питань працевлаштування та професійного навчання ВПО, в якій взяли участь представники Мінреінтеграції, Мінекономіки, Міносвіти, Мінсоцполітики, Мінфіну, Державної служби зайнятості, обласних військових адміністрацій та громадських організацій обговорено програму ваучерів на навчання, які можуть отримати внутрішні переселенці працездатного віку.

З 1 червня була запроваджена можливість подати заявку на отримання ваучера онлайн. Відтоді від людей надійшло 836 онлайн-заявок, з них 683 – від ВПО.

Також на нараді була анонсована програма мінігрантів, ініційована для відновлення діяльності та посилення стійкості суб’єктів мікропідприємництва.

Вона реалізується Фондом розвитку підприємництва в межах Програми «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансової підтримки Уряду Німеччини та ЄС.

У результаті відбору підприємцям нададуть 750 мінігрантів у розмірі до 4000 євро.

Зареєструватися для участі у програмі можна буде у цифровому застосунку Дія. Старт подачі заявок – 1 липня 2023 року.

Довідки для малого бізнесу: 0 800 219 800.

За інформацією: ]]>Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України]]> - ]]>https://minre.gov.ua/2023/06/17/vidbulasya-mizhvidomcha-narada-z-pytan-p...]]>