Ви тут:

29 серпня оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання на вшанування пам’яті за захисниками України

26-08-2020
Категорія: 

29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У цей день о 10.00 Урядом оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, шляхом зупинення на цей час роботи в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях (крім тих, де встановлено безперервний режим роботи), руху громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2020 р. № 965-р затверджено «ПЛАН заходів з відзначення у 2020 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».

Звертаємось з рекомендацією до підприємств, установ і організацій усіх форм власності приспустити Державний Прапор України на адміністративних будівлях органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій; обмежити розважально-концертні заходи.

Рейтинг: 
Голосов пока нет
223
0