Комплексна схема сезонної торгівлі зазнала змін

26-08-2020

У зв’язку з численними зверненнями та скаргами мешканців міста та надходженням пропозицій від Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області та Сєвєродонецького відділу поліції, Комплексну схему розміщення засобів пересувної мережі для здійснення  сезонної торгівлі на території м. Сєвєродонецька (далі - Комплексну схему) було переглянуто.

Оновлену Комплексну схему та  Перелік місць проведення сезонної торгівлі затверджено розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк.

З переліку виключено асортимент товарів таких, як овочі, фрукти, молокопродукти, риба. Також переглянуто кількість місць проведення сезонної торгівлі баштанними, ялинками.

Через постійні скарги мешканців на стихійну торгівлю на пр. Гвардійському біля будинку 67 у Комплексній схемі залишається тільки сезонна торгівля ялинками, штучними квітами (на пасхальні свята), саджанцями.

Наразі розпорядження направлено до використання в роботі  відділу поліції та Головному управлінню Держпродспоживслужби в Луганській області.

Для незахищених верств населення адміністраціями ринків «Успіх» та «Злагода» будуть надані   торгівельні соціальні місця для здійснення сезонної торгівлі.