15 лютого вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15-02-2019

Біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам 15 лютого за традицією велелюдно. Тим більше, що саме сьогодні минає 30 років з часу виведення військ з Афганістану.

Вшанувати учасників бойових дій на території інших держав зібрались керівництво міста, воїнське братство, у тому числі ветерани Афганістану, духовенство та містяни.

Розпочався захід панахидою за загиблими воїнами.

Потім до учасників мітингу звернувся в.о. міського голови Вячеслав Ткачук: «Шановні воїни-афганці, шановні учасники бойових дій на території інших держав! 15 лютого стало останнім днем ​​виходу наших хлопців з Афганістану, і це стало подією для всіх нас, для всієї України, для тих, хто знає ціну перемоги. 30 років тому ви були героями, ними ви і залишаєтесь для нас, для нашого молодого покоління. Ви є прикладом мужності, вірності, ви знаєте, що таке плече друга, що таке честь і надійність. Скільки б часу не минуло, ваш героїзм, подвиг залишається в кожному серці. А наше майбутнє покоління про це завжди повинно знати і пам'ятати. Низько схиляю голову перед хлопцями, які не повернулися, виконавши свій святий обов'язок. Низький уклін вам, слова глибокої вдячності. Здоров'я вам, достатку в домі. Будь-яка влада має пам'ятати про вас».

До своїх бойових побратимів звернувся голова міської ради воїнів-інтернаціоналістів Української спілки ветеранів Афганістану Олександр Бондаренко.

Хвилиною мовчання присутні, схиливши голови, вшанували світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя, у тому числі сєвєродончан, яким не судилося повернутися додому.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук та голова міської ради воїнів-інтернаціоналістів УСВА Олександр Бондаренко відзначили цінними подарунками солдатів та офіцерів, які з честю виконували свій обов’язок.

На знак шани та поваги учасники мітингу поклали квіти до пам’ятника тим, хто виконав свій інтернаціональний обов’язок ціною свого життя.