Веб-портал Пенсійного фонду - зручна форма індивідуальних послуг

03-12-2018

Пенсійний фонд надає зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, які впливають на розмір пенсії. Через веб-портал громадяни можуть оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду за місцем проживання. Веб-портал Пенсійного фонду України — це створення діалогу між органами Пенсійного фонду з однієї сторони та пенсіонерами і застрахованими особами з іншої.

Для реєстрації на веб-порталі необхідно звернутись до територіального органу Пенсійного фонду України та оформити заяву. Також можна зареєструватись за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП), не виходячи з дому на персональному комп’ютері.

У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації:

– отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян);

– отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів);

– формування запитів на попередню підготовку документів;

– можливість подачі скарг;

– запис на прийом до фахівців Фонду;

– отримання інформації про стан розрахунків платників з ПФУ (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців).

Про правила користування Веб-порталом електронних послуг та порядок реєстрації на ньому Ви можете дізнатись безпосередньо на Веб-порталі або в будь-якому територіальному органі Пенсійного фонду України.

Запрошуємо Вас стати користувачем Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України – ]]>http://portal.pfu.gov.ua]]>