18-08-2021

Згідно з розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації від 18 серпня 2021 р. № 1504 «Про призначення публічного громадського обговорення щодо встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами ТОВ «ЕКО-МІСТО ГРУП» 03 вересня 2021 року об 11:00 за адресою: м. Сєвєродонецьк, Луганська область, вул. Гагаріна, будинок 115, 2 поверх, актова зала відбудуться публічні громадські обговорення на тему: «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами  на території Сєвєродонецької міської територіальної громади».

З інформаційними матеріалами можна ознайомитись на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ВЦА в розділі «Економіка»→ «Тарифна політика».

Відповідальний за організацію та проведення публічних громадських обговорень - директор ТОВ «ЕКО-МІСТО ГРУП» Костянтин АРТЮШЕНКО. Телефон для довідок: 050 701 19 18.

Свої пропозиції просимо надсилати на електронну адресу economicaatsed-rada [dot] gov [dot] ua, ekomistogroupatgmail [dot] com .