ДПІ у м. Сєвєродонецьку інформує про проведення кампанії декларування у м. Сєвєродонецьку

23-03-2018

Про поточні результати проведення кампанії декларування в ДПІ у м. Сєвєродонецьку

За повідомленням в.о. начальника ДПІ у м. Сєвєродонецьку ГУ ДФС у Луганській області Валентини Звичайної результатом організаційних та інформаційно- роз’яснювальних заходів щодо ефективного проведення кампанії декларування доходів громадян стало надання протягом січня- березня п.р. громадянами та самозайнятими особами міста 149 декларацій.

Так, для забезпечення комфортних умов обслуговування громадян та упередження виникнення черг у приміщенні інспекції на інформаційних стендах Центру обслуговування платників розміщені інформаційні матеріали з питань декларування доходів громадян (зразки заповненої декларації, роз’яснень щодо платників податку на доходи фізичних осіб, які мають подавати податкову декларацію та порядку її заповнення). Досвідченими фахівцями ДПІ громадянам надаються безкоштовні консультації та допомога в заповненні декларації при їх зверненні.

На субсайті ГУ ДФС розміщено 2 матеріали «Кампанія декларування громадян- це актуально!» та «Допомога платникам, що декларують доходи», де надано роз’яснювальну інформацію щодо переваг подання звітності в електронному вигляді та можливості формувати фізичними особами запити для отримання відомостей про суми доходів із ДРФО, скориставшись сервісом on-line в «Електронному кабінеті» або на «Порталі державних послуг».

Нагадуємо, що декларуванню, насамперед, підлягають доходи тих громадян, які зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору.

ДПІ у м. Сєвєродонецьку