Інформація про роботу громадської правової приймальні

06-12-2016

З нагоди проведення з 5 по 9 грудня 2016 року Всеукраїнського тижня права, Сєвєродонецька міська рада нагадує мешканцям Сєвєродонецька, що для забезпечення надання безоплатної первинної допомоги фізичним особам, які звертаються с запитами, спрямованими на отримання інформації для забезпечення їх законних прав та інтересів, згідно з рішенням виконкому міської ради від 10.02.2016 № 57, на першому поверсі будівлі Сєвєродонецької міської ради (за адресою: б-р Дружби Народів, 32, каб. 20) діє громадська правова приймальня.

У роботі приймальні беруть участь представники Управління Пенсійного фонду України, Управління праці та соціального захисту населення, спеціалісти відділу з юридичних та правових питань міської ради, графік роботи: щовівторка з 14.00 до 16.00. У разі, якщо особа, яка звернулася по допомогу, потребує надання їй копії документу, архівний відділ міської ради забезпечує  невідкладну підготовку запитуваної копії. Співпрацюють з правовою приймальнею й інші виконавчі органи міської ради відповідно до своєї компетенції