Про виставкову діяльність

05-04-2017

Департамент економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради повідомляє:

У період з 25 по 26 квітня 2017 року у м. Відень вчетверте пройдуть міжнародні дні інформаційних технологій «The 4th International B2B Software Days – The Future of  Digital Business». Захід організовано Федеральною палатою економіки Австрії спільно з Віденською бізнес агенцією, Австрійською економічною службою та Австрійським дослідницьким агентством розвитку. Передбачається участь близько 600 учасників з понад
20-ти країн світу.

В рамках зазначеного форуму Ukrainian IT Platform організовує розміщення українського виставочного стенду. Реєстрація та участь у заході є безкоштовною. Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням ]]>http://itp-ua.com]]>.

Участь у «Software Days» є можливістю для українських ІТ компаній презентувати себе на міжнародному ринку, а також знайти партнерів та інвесторів для розвитку свого бізнесу.

Контактна особа: Рибченко Артем Сергійович, радник Посольства України в Республіці Австрія (artem [dot] rybchenkoatmfa [dot] gov [dot] ua).

Просимо проінформувати в установленому порядку зацікавлені вітчизняні підприємства щодо можливості участі у міжнародних днях інформаційних технологій.

Н.С. Колєснік, директор департаменту