Продовження впровадження проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI»

11-03-2021

За сприянням  Українського фонду соціальних інвестицій 24 лютого 2021 року відбулася робоча зустріч між представниками Фонду,
ВЦА м. Сєвєродонецька, проєктної організації та підрядної організації, що виконують ремонтні роботи в рамках реалізації субпроекту «Створення житлових умов для ВПО в м. Сєвєродонецьк за адресою пр. Космонавтів, 18 а (соціальне житло – квартири) / KfW», де планується створити 19 окремих комфортних квартир соціального призначення для проживання внутрішньо переміщених осіб.

В ході зустрічі було обговорено питання щодо успішної реалізації проєкту «Покращення умов надання послуг дошкільної освіти у КДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №11 «Світлячок», м. Сєвєродонецьк, Луганська область/KfW» та стану реалізації субпроєкту «Створення житлових умов для ВПО в м. Сєвєродонецьк за адресою пр. Космонавтів, 18 а (соціальне житло – квартири) / KfW» у зв’язку із завершенням терміну робіт в травні 2021 року.

В ході обговорення заступник керівника ВЦА м. Сєвєродонецьк Олег Кузьмінов виразив зацікавленість у продовженні співпраці  в наступних проектах Українського фонду соціальних інвестицій з розвитку соціальної інфраструктури, а саме Проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури - УФСІ.VIІI», метою якого є посилення спроможностей закладів первинної і вторинної медичної допомоги протидіяти COVID-19 та наслідкам пандемії шляхом енергоефективного оновлення приміщень, постачання медичного обладнання та проведення навчальних заходів для медперсоналу та керівників закладів.

Детальніше ознайомитись з ходом реалізації проєктів можливо ознайомитись за наступним посиланням: ]]>https://usif.ua/project/14/kfw-15-44-00-002]]> та ]]>https://usif.ua/project/14/kfw-15-44-00-001]]>.

Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку