Увага! Стартувала інспекційна кампанія «Виходь на світло!»

23-07-2021

З 1 липня 2021 року стартувала інспекційна кампанія «Виходь на світло» з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності, які мають ризики використання незадекларованої праці. В рамках проведення кампанії здійснюватимуться активні заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Інформаційні матеріали щодо проведення кампанії з подолання незадекларованої праці «Виходь на світло», неприпустимість допуску до роботи без оформлення трудових відносин, переваги офіційного працевлаштування, ризиків незадекларованої праці та здійснення заходів державного контролю за додержанням законодавства про працю знаходяться на веб-сайті Держпраці в рубриці «Подолання незадекларованої праці» за посиланням: ]]>dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti]]>.

Шановні роботодавці! Закликаємо Вас зробити крок назустріч суспільству – легалізувати зайнятість населення та відмовитись від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить громадянам зняти соціальну напругу та отримати реальну соціальну підтримку. Пропонуємо Вам негайно зареєструвати належним чином трудові відносини з своїми найманими працівниками,

Шановні наймані працівники! Укладення трудового договору захищає вас у разі порушення роботодавцем трудових прав, а саме: затримання виплати заробітної плати, відмови оплатити виконану роботу, не додержання інших зобов’язань тощо.

Подолати тіньову зайнятість можливо лише спільними зусиллями.

Управління економічного розвитку