Персональний склад постійних комісій міської ради VІІ скликання

03-03-2018

(Рішення сорокової (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання № 2247 від 23.02.2018 року).

 

- Комісія з питань законності, депутатської діяльності етики:
Ніжельська Олена Славіївна, обрана від ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ» - голова комісії
Матохін Юрій Вікторович, обраний від ПП «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»
Фурман Юрій Анатолійович, обраний від ПП «Наш край»
Щербанюк Тетяна Анатоліївна, обрана від ПП «Наш край»

Кочина Юлія Сергіївна, обрана від ПП «Наш край»

Балковський Віталій Валерійович, обраний від ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

- Комісія з питань планування бюджету та фінансів:
Бутков Ігор Миколайович, обраний від ПП «Опозиційний блок» - голова комісії

Водяник Роман Валерійович, обраний від ПП «Опозіційний блок»
Чмирьова Ганна Івановна, обрана від ПП «Опозіційний блок»
Ляховий Володимир Вікторович, обраний від ПП «ВО «Батьківщина»
Попов Максим Петрович, обраний від ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

Гавриленко Андрій Анатолійович, обраний від ПП «Опозиційний блок»

- Комісія по управлінню житлово- комунальним господарством, власністю, комунальною власністю, побутовим та торгівельним обслуговуванням:

Височин Андрій Юрійович, обраний від ПП «Опозіційний блок»
Анпілогов Денис Володимирович, обраний від ПП «Опозіційний блок»
Мєзєнцев Геннадій Володимирович, обраний від ПП «Опозіційний блок»
Акулов Георгій Олександрович, обраний від ПП «Наш край»
Шатрова Людмила Василівна, обрана від ПП «Опозіційний блок»
Александров Сергій Олександрович, обраний від РП Олега Ляшка

 

- Комісія з питань будівництва, архітектури, земельних  відносин, охорони навколишнього середовища та розвитку селищ:
Кузьмінов Юрій Кіндратович, обраний від ПП «Опозіційний блок» - голова комісії
Буткова Олена Миколаївна, обрана від ПП «Опозіційний блок»
Шерстюк Дмитрій Анатолійович, обран від ПП «Опозіційний блок»

Грачова Тетяна Вікторівна, обрана від ПП «Наш край»
Летюча Лариса Леонідівна, обрана від ПП «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»

Пилипенко Віктор  Анатолійович, від ПП «Опозиційний блок»

- Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, освіти, культури, духовності, фізкультури, спорту, молодіжної політики:
Войтенко Сергій Анатолійович, обраний від ПП «Опозіційний блок» - голова комісії

Куниця Сергій Павлович, обраний від ПП «Опозіційний блок»
Лагунов Євген Володимирович, обраний від ПП «Опозіційний блок»
Лішик Ольга Петрівна, обрана від ПП «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»

Мартиненко Ольга Олександрівна, обрана від ПП «Опозіційний блок»

Пєнзов Олександр Федорович, обраний від ВО «Батьківщина»

 

- Комісія з промисловості, транспорту та зв’язку, економічного розвитку, інвестицій, міжнародного  співробітництва:

Ткачук В’ячеслав Петрович, обраний від ПП «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» - голова комісії

Стариков Євген Вікторович, обраний від ПП «Наш край»
Проскурова Юлія Василівна, обрана від ПП «Наш край»

Шевченко Володимир Іванович, обраний від ПП «Наш край»

Сафронова Ірина Олександрівна, обрана від РП Олега Ляшка