Ви тут:

Увага, ярмарок!

Категорія: 
25-07-2017

Департамент економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради повідомляє, що за інформацією Торгово-промислової палати України в період з 21 по 22 листопада 2017 року у Виставковому центрі м. Пекін (Китай) відбудеться Дев'ята сесія Ярмарку китайських інвестицій.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон. В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі на високому рівні. Партнерами Ярмарку є Світовий банк, Світова організація торгівлі, Програма розвитку ООН, Конференція ООН з торгівлі та розвитку, Організація Економічного Співробітництва та розвитку, Асоціація сприяння розвитку світових інвестицій.

Торгово-промислова палата України, спільно з Посольством України в Китайській Народній Республіці, організовує колективний стенд українських підприємств на вищезазначеному заході та запрошує взяти участь у роботі 9-ї сесії Ярмарку зацікавлені підприємства і представників ділових кіл України.

Попередня вартість участі української компанії (з інвестиційним проектом) на стенді України складає: 9 кв.м. - 3950 €; 4,5 кв.м. - 2225 €; 3 кв.м. - 1480 €.

Пропозиції щодо кандидатури на участь у конкурсі надати у письмовому вигляді до Департаменту економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради на електронну адресу ekonomikaatsed-rada [dot] gov [dot] ua до 26 липня 2017 року.

За додатковою інформацією просимо звертатися в ТПП України до керівника проекту - Малахівської Станіслави. Контактний телефони 0672329220, (044)279-17-50.

Додатки: анкета учасника, прес-реліз.

405