Увага! Громадські слухання з обговорення проєкту містобудівної документації - «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Енергетиків, 7»

07-10-2021

Згідно з розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської ВЦА від 06.10.2021 № 1957 12 жовтня 2021 року об 14-00 годині в будівлі Сєвєродонецької міської ВЦА за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, III поверх, зал засідань, будуть проведені  громадські слухання з обговорення проєкту містобудівної документації - «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Енергетиків, 7».

Проєкт детального плану розміщений на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ВЦА в розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» (https://sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya) та в холі будівлі Сєвєродонецької міської ВЦА за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32.

Бажаючим прийняти участь у громадських слуханнях необхідно подати до 11.10.2021 письмову заяву до управління землеустрою, містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ВЦА (бульвар Дружби Народів, 32, кімн.4, т.4-21-99) з зазначенням паспортних даних.

Відділ містобудування та архітектури Управління

землеустрою, містобудування та архітектури