Ви тут:

Споживач, стережись несанкціонованої торгівлі!

Категорія: 
20-02-2018

Увага! Сєвєродонецька міська рада попереджає, що торгівля, яка відбувається на щотижневому ярмарку з реалізації сільгосппродукції за адресою: вул. Маяковського, р-н буд. 28, є несанкціонованою.  

 Територія, на якій розмістився ярмарок не передбачена для торгівлі, а саме: відсутня ветеринарна лабораторія; відсутні умови для розділу і продажу  м’яса; відсутня проточна вода і каналізація для миття рук  та інвентарю, тобто порушуються санітарні норми та правила; порушуються  правила продажу молока та молочної продукції; відсутні контрольні ваги та інше. У зв’язку із наведеним, при виникненні  скарг від споживачів на обважування та якість товару, скарги не можуть бути розглянуті у відповідності до норм чинного законодавства. Споживач, при купівлі продовольчого товару у місцях несанкціонованої торгівлі,  сам себе наражає на небезпеку!

Рішенням виконкому Сєвєродонецької міської ради № 2 від 06.01.2016 р.,  п.п. 2,3 протоколу засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії  від 31.01.2018 р. за № 1  реалізація продукції тваринного та рослинного походження за адресою: вул. Маяковського, 28 (р-н Льодового палацу спорту) заборонено. Місцем проведення щотижневого ярмарку визначено територію ринку «Універсальний», за адресою: вул. Науки, 22 (адміністрація ринку готова виділити соціальні місця для незахищених верств населення).

Попереджаємо суб’єктів господарювання та громадян, які здійснюють торгівлю у невстановлених місцях, що їх дії караються кодексом України про адміністративні правопорушення!

Начальник відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради Т.Г. Красюк

435