Спортивний марафон "7 днів спорту"

02-02-2021

З 28-ого січня до 3-ого лютого відбудеться спортивний марафон "7 днів спорту".
Маріупольська Спілка Молоді вже 22 роки реалізує проекти, мета яких - розширення можливостей та поліпшення становища молоді. І зараз нас турбує ситуація в Україні та в світі, яка не може не позначатися на моральному й психологічному стані молоді.
Тому ми вирішили організувати з 28-ого січня до 3-ого лютого марафон "7 днів спорту" та зібрати на нього якомога більше учасників, які будуть підтримувати та мотивувати один одного.
Мета марафону "7 днів спорту" - показати, що регулярна фізична активність - це відмінна профілактика стресу, емоційного вигорання та пригніченого стану.
"7 днів спорту" - це марафон для тих, хто любить спорт і активне життя або хоче спробувати виробити звичку займатися спортом на постійній основі та шукає додаткову мотивацію.
Під час марафону учасники на власному досвіді переконаються: щоб займатися спортом, не обов'язково купувати дорогі тренажери та відвідувати спортивний зал, важливо лише мати бажання.
Для участі у марафоні потрібно до 27-ого січня зареєструватись за посиланням: ]]>https://forms.gle/V1WnohTeQZycvMM16]]>
Умови марафону:
1. Кожен день з 28-ого січня до 3-ого лютого займатися мінімум по півгодини будь-яким улюбленим видом спорту (для любителів бігу або спортивної ходьби умова інші - пройдені 5 км).
2 .В якості контролю кожен день учасники мають надсилати нам підтвердження - скріншот або фото фітнес-браслета/фітнес-трекера з телефону нам в telegram, а також своє фото в процесі тренування.
3. Троє переможців будуть рандомно визначені 5-го лютого та отримають призи. 50 осіб, які першими зареєструвалися та пройшли весь марафон, ми нагородимо сертифікатами учасника, а всі учасники отримають Е-медалі.
Ми запрошуємо всіх бажаючих приєднуватися до марафону та розповсюджувати інформацію, щоб залучити до систематичних зайнять спортом якомога більше людей.
Проєкт реалізується громадською організацією Маріупольська Спілка Молоді за підтримки програми Active Citizens – British Council. Інформаційні партнери: Рада жінок Донеччини та Маріупольська Молодіжна Рада/ Mariupol Youth Council

ГО "Маріупольська спілка молоді"