Сєвєродонецька міська рада продовжує роботу щодо профілактики сказу та гуманного регулювання чисельності популяції безпритульних тварин

01-03-2019

На виконання Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» Сєвєродонецька міська рада продовжує роботу щодо профілактики сказу та гуманного регулювання чисельності популяції безпритульних тварин.

Звертаємо увагу мешканців міста, що з середини березня розпочнеться кампанія із затримання, вакцинації від сказу, стерилізації і чипування та повернення в оточуюче середовище безпритульних собак.

У цьому році з міського бюджету виділено кошти на ветеринарні послуги для безпритульних тварин.

Просимо всіх мешканців міста максимально сприяти у виконанні зазначених заходів.

Власникам домашніх тварин просимо більш сумлінно ставитися до своїх обов’язків: не випускати тварин у вільний вигул та не викидати на вулицю їх потомство.

З питань регулювання чисельності безпритульних тварин просимо звертатись до міської ради за тел (06452) 3-30-22 або безпосередньо до Виконавця послуг Громадської організації «ЗооКонтроль» 068-179-29 50.

Управління житлово-комунального господарства