Шановні сєвєродончани та гості міста!

21-11-2017

24 листопада, напередодні Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, ООН Жінки планує проведення акції в рамках всесвітньої кампанії Генерального секретаря ООН «Єднаймося, щоб зупинити насильство щодо жінок» під гаслом “Orange the World”:

- з 16.30 до 22.00 Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр буде підсвічено помаранчевим світлом, що стане символічним початком всесвітньої кампанії «16 Днів активізму проти ґендерно обумовленого насильства»;

- на площі перед будівлею театру буде проведено символічний флешмоб;

- о 16.00 перед акцією буде організовано прес-брифінг для ЗМІ за участі представників місцевої влади, поліцейських та представників громадських, міжнародних організацій.

Місце проведення акції – м. Сєвєродонецьк, Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр, площа перед Театром.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради