Повідомлення про продовження процедури розгляду проекту «Детальний план території 73 мікрорайону у місті Сєвєродонецьку Луганської області (доопрацювання)»

02-11-2020

Підстава розроблення містобудівної документації: Детальний план розроблений на підставі рішення сесії Сєвєродонецької міської ради від 30.08.2018 №2894 «Про розроблення детального плану території 73 мікрорайону міста Сєвєродонецька».

Орган, що прийматиме рішення про затвердження містобудівної документації: Військово-цивільна адміністрація міста Сєвєродонецьк Луганської області, яка згідно з Указом Президента України від 28.07.2020р. № 297/2020 «Про утворення військово-цивільної адміністрації» та Законом України «Про військово-цивільні адміністрації» виконує повноваження Сєвєродонецької міської ради.  Юридична адреса: 93404, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, тел. (06452) 4-40-31.

Розробник містобудівної документації: ТОВ «Інститут Харківпроект» м. Харків.

Мета розроблення проекту містобудівної документації: Проект «Детальний план території 73 мікрорайону у місті Сєвєродонецьку Луганської області (доопрацювання)» розроблений з метою уточнення положень генплану міста Сєвєродонецька, розробленого в 1994 році, планувальної структури і функціонального призначення території 73 мікрорайону міста для визначення можливості будівництва об’єктів громадського призначення, створення інженерно-транспортної інфраструктури, організації транспортного і пішохідного руху, комплексного благоустрою та озеленення території.

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З проектом «Детальний план території 73 мікрорайону у місті Сєвєродонецьку Луганської області (доопрацювання)» можна ознайомитись на офіційному сайті Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк у розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» - ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]> та в відділі містобудування та архітектури управління землеустрою, містобудування та архітектури ВЦА м. Сєвєродонецьк за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, кімн.4, т.4-21-99.

Заплановані інформаційні заходи: Продовження розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк у розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень».

Дата, час і місце проведення громадських слухань: Громадські слухання щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території 73 мікрорайону у місті Сєвєродонецьку Луганської області (доопрацювання)» відбудуться 04.11.2020 о 14-00 у будівлі Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, III поверх, зал засідань. Бажаючим прийняти участь у громадських слуханнях необхідно подати до 03.11.2020 письмову заяву до управління землеустрою, містобудування та архітектури ВЦА м. Сєвєродонецьк (бульвар Дружби Народів, 32, кімн.4, т.4-21-99) з зазначенням паспортних даних.

Пропозиції до проекту: продовжують прийматись виключно у письмовому вигляді за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, управління землеустрою, містобудування та архітектури. Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом, і повинні містити обґрунтування    з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальним за організацію розгляду: пропозицій та головуючим на громадських слуханнях призначений начальник управління землеустрою, містобудування та архітектури ВЦА м. Сєвєродонецьк Рудь Гліб Всеволодович (бульвар Дружби Народів, 32, кімн. 1, т.702162).