Ви тут:

Повідомлення про початок процедури розгляду проєкту «Детальний план частини території міста Сєвєродонецьк в районі бульв. Дружби Народів, 21»

22-12-2020
Категорія: 

       Підстава розроблення містобудівної документації: Детальний план розроблений на підставі розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецька Луганської області від 16.11.2020 року №931 «Про розроблення детального плану частини території міста Сєвєродонецьк в районі бульв. Дружби Народів, 21».

       Замовник містобудівної документації: Військово-цивільна адміністрація міста Сєвєродонецьк Луганської області.

       Розробник містобудівної документації:   ФОП Хоменко М.О, м. Рубіжне.

       Мета розроблення проекту містобудівної документації: Проєкт «Детальний план частини території міста Сєвєродонецьк  в районі бульв. Дружби Народів, 21» розроблений з метою уточнення положень генерального плану м. Сєвєродонецька, планувальної структури, функціонального призначення території міста Сєвєродонецьк в районі бульв. Дружби Народів, 21 для визначення можливості будівництва виробничо-складської будівлі театру, створення інженерно - транспортної інфраструктури, організації транспортного і пішохідного руху, комплексного благоустрою та озеленення території.

       Склад та зміст містобудівної документації: Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації та визначені: основні принципи планування та забудови території, переважні та допустимі види використання території, інженерне забезпечення, вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, інженерна підготовка території, благоустрій і озеленення території.

       Основні техніко-економічні показники: Площа території на яку розроблений детальний план – 1,12 га. Детальний план розрахований орієнтовно на 3-7 років.

Техніко-економічні показники:

Назва показників

Одиниця виміру

Значення показників

Існуючий стан

Етап від 3 до 7 років

Територія

 

 

 

Територія в межах проекту, у тому числі:

га/%

1.1202 /100

1.1202 /100

б) громадська забудова

га/%

1.1202 /100

1.1202 /100

Вулично-дорожня мережа та міський пасажирський транспорт

 

 

 

Протяжність вулично-дорожньої мережі, всього

у тому числі:

км

0,5

0,5

Щільність вулично-дорожньої мережі, всього

у тому числі:

км/км2

0,05

0,05

Інженерне обладнання

 

 

 

Водопостачання

 

 

 

Водопостачання, всього

тис.м3/рік

0

0,319

Каналізація

 

 

 

Сумарний об’єм стічних вод

тис.м3/добу

0

0,319

Електропостачання

 

 

 

Споживання сумарне

МВт

0,16

0,16

Інженерна підготовка та благоустрій

 

 

 

Територія забудови, що потребує заходів з інженерної підготовки з різних причин

га/% тер.

0/0

0/0

 

Сєвєродонецькою міською радою розроблена стратегічна екологічна оцінка генплану проекту «Внесення змін та доповнень до Генерального плану  м. Сєвєродонецька Луганської області» до якого увійшли об’єкти детального плану частини території міста Сєвєродонецьк в районі бульв. Дружби Народів, 21. На території ДПТ не планується розміщення об’єктів з фактором техногенного впливу. В зв’язку з цим  немає необхідності в розробленні окремої стратегічної екологічної оцінки детального плану.

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З проектом «Детальний план частини території міста Сєвєродонецьк в районі бульв. Дружби Народів, 21» можна ознайомитись на офіційному сайті ВЦА міста Сєвєродонецька Луганської області у розділі «Містобудівна документація» – ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]>, а також в управлінні землеустрою, містобудування та архітектури ВЦА міста Сєвєродонецька за адресою: м. Сєвєродонецьк, бул. Дружби Народів, 32, кімн.4 т. 4-21-99 з 22.12.2020 по 21.01.2021.

Заплановані інформаційні заходи:

  • розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк у розділі «Містобудівна документація» та в будівлі військово-цивільної адміністрації за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, I поверх, хол;
  • інформування мешканців міста про проект детального плану та його обговорення через засоби масової інформації;
  • інформування власників та користувачів земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект детального плану, через засоби масової інформації.

Пропозиції до проекту приймаються в строки з 22.12.2020 р. по 21.01.2021 р. у письмовому вигляді за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, управління землеустрою, містобудування та архітектури. Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом, і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений в.о. начальника відділу містобудування та архітектури, головний архітектор ВЦА м. Сєвєродонецька Андрій Єгоров (бульвар Дружби Народів, 32, кімната № 4, т. 4 -21-99).


64