Повідомлення про початок процедури розгляду проекту «Детальний план території кварталів № 32, 35, 36 міста Сєвєродонецька»

11-12-2018

Підстава розроблення містобудівної документації: Детальний план розроблений на підставі рішення сесії Сєвєродонецької міської ради №2755 від 05.07.2018р.  «Про розроблення детального плану території кварталів №32, 35, 36 міста Сєвєродонецька», у відповідності до «Програми з розроблення містобудівної документації на території населених пунктів Сєвєродонецької міської ради на 2018 рік» (зі змінами та доповненнями), затвердженої рішенням сесії міської ради № 2144 від 30.01.2018р.

Замовник містобудівної документації: Сєвєродонецька міська рада.

Розробник містобудівної документації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Геоспектр-7», м.Дніпро.

Мета розроблення проекту містобудівної документації: Проект «Детальний план території кварталів №32, 35, 36 міста Сєвєродонецька» розроблений з метою уточнення положень генплану міста Сєвєродонецька, розробленого в 1994 році, планувальної структури і функціонального призначення територій кварталів №32, 35, 36 міста Сєвєродонецька для визначення можливості будівництва комплексу індивідуальних житлових будинків, гаражів, котелень та інших об’єктів, створення інженерно-транспортної інфраструктури, організації транспортного і пішохідного руху, комплексного благоустрою та озеленення території, визначення містобудівних умов та обмежень.

Склад та зміст містобудівної документації: Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації та визначені: основні принципи планування та забудови території, функціональне використання територій, режим та параметри забудови,  розміщення індивідуальних житлових будинків, гаражів, котелень  та інших об’єктів, інженерне забезпечення, вулична мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища, інженерна підготовка території, благоустрій території .

Основні техніко-економічні показники: Площа території на яку розроблений детальний план  -28,0  га. Детальний план розрахований орієнтовно на 10 років.

Назва    показників

Одиниця виміру

Значення показників

Існуючий стан

Етап

від 3 до 7 років

1

2

3

4

Територія в межах проекту,

у тому числі:

28,0

- Житлова забудова, у тому числі:

а) квартали садибної забудови

б) квартали багатоквартирної забудови

га

- Ділянки установ і підприємств обслуговування

10,0

- Зелені насадження спеціального призначення

га

- Зелені насадження (крім мікрорайонного значення)

1,0

- Вулиці, площі (крім вулиць мікрорайонного значення)

- Територія об’єктів транспортної інфраструктури

Протяжність вулично-дорожньої мережі, всього

км

2,1

Гаражі для постійного зберігання легкових автомобілів

маш.-місць

115

135

Відкриті автостоянки для постійного та тимчасового зберігання автомобілів

маш.-місць

106

151

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З проектом «Детальний план території кварталів №32, 35, 36 міста Сєвєродонецька» можна ознайомитись на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради у розділі «Містобудівна документація» - ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]> та в відділі містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ради за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, кімн.5, т.4-23-78 з 20.11.2018р. по 19.12.2018р.

Заплановані інформаційні заходи:

- Розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради у розділі «Містобудівна документація» та в будівлі Сєвєродонецької міської ради за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, I поверх, хол .

- Інформування мешканців міста про проект детального плану та його обговорення через засоби масової інформації.

- Інформування власників та користувачів земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект детального плану, через засоби масової інформації.

Пропозиції до проекту приймаються в строки з 20.11.2018р. по 19.12.2018р. у письмовому вигляді за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, відділ містобудування та архітектури. Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом, і повинні містити обґрунтування    з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений начальник відділу містобудування та архітектури міської ради Тетерятник Таіса Іванівна (бульвар Дружби Народів, 32, кімн. 5, т.4-23-78).

Відділ містобудування та архітектури міської ради