Ви тут:

Повідомлення про початок процедури розгляду проекту «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Горького, 18 Г»

11-03-2021
Категорія: 

Підстава для розроблення містобудівної документації: Детальний план розроблений на підставі розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецька Луганської області від 20.01.2021 № 93 «Про розроблення детального плану частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Горького, 18 Г».

Замовник містобудівної документації: Військово-цивільна адміністрація міста Сєвєродонецьк Луганської області.

Розробник містобудівної документації: ФОП Мороз О.Л., м. Рубіжне.

Мета розроблення проекту містобудівної документації: Мета детального плану території полягає в уточненні планувальної організації і функціонального призначення території, параметрів існуючої забудови, в узгодженні приватних, громадських та державних інтересів при використанні території; в обґрунтуванні потреб зміни цільового призначення земельної ділянки та вирішенні інших завдань.

Склад та зміст містобудівної документації: Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації та визначені: основні принципи планування та забудови території, переважні та допустимі види використання території, інженерне забезпечення, вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, інженерна підготовка території, благоустрій і озеленення території.

Основні техніко-економічні показники: Площа території на яку розроблений детальний план – 1,865 га. Детальний план розрахований орієнтовно до 3 років.

Техніко-економічні показники:

Поз.

Найменування

Од.вим.

Земельна ділянка

1

Площа території

Детального плану

га

1,865

2

Площа земельної  ділянки

га

0,1008

3

Площа забудови

м²

486

4

Площа асфальтобетонного замощення

м²

512

5

Площа бетонного замощення

м²

10

6

Щільність забудови

%

48,0

 

При розробленні проекту детального плану території зроблена оцінка проекту для визначення необхідності здійснення СЕО відповідно до розділу IV «Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування», затверджених Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 10.08.2018 № 296. Проєкт детального плану території не відповідає критеріям, визначеним в ст.2 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку». Проєкт не передбачає реалізацію видів діяльності та не містить запроектованих об’єктів, щодо яких, згідно ст.3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» передбачено здійснення оцінки впливу на довкілля. В зв’язку з цим, процедура СЕО щодо проєкту «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Горького, 18 Г» не проводиться.

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації:

З проектом «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Горького, 18 Г» можна ознайомитись на офіційному сайті військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецька Луганської області у розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» – ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]>, а також в управлінні землеустрою, містобудування та архітектури ВЦА м. Сєвєродонецьк за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульв. Дружби Народів, 32, кімн.4 т. 4-21-99 з 10.03.2021 по 08.04.2021.

Заплановані інформаційні заходи:

  • розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк у розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» та в будівлі військово-цивільної адміністрації за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, буд. 32, I поверх, хол;
  • інформування власників та користувачів земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект детального плану, через засоби масової інформації.

Пропозиції до проекту приймаються в строки з 10.03.2021 до 08.04.2021 у письмовому вигляді за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, управління землеустрою, містобудування та архітектури. Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом, і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений в.о. начальника відділу містобудування та архітектури, головний архітектор ВЦА м. Сєвєродонецька Андрій Єгоров (бульвар Дружби Народів, 32, кімната № 4, т. 4-21-99).


50