Ви тут:

Повідомлення про початок процедури розгляду проекту «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Енергетиків, 7»

20-09-2021
Категорія: 

Підстава для розроблення містобудівної документації: Детальний план розроблений на підставі розпорядження керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 23.03.2021 № 171 «Про розроблення детального плану частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Енергетиків, 7».

Замовник містобудівної документації: Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області.

Розробник містобудівної документації: ФОП Мороз О.Л., м. Рубіжне.

          Мета розроблення проекту містобудівної документації: Мета детального плану території полягає в уточненні планувальної організації і функціонального призначення території, параметрів існуючої забудови, в узгодженні приватних, громадських та державних інтересів при використанні території; в обґрунтуванні потреб зміни цільового призначення земельної ділянки та вирішенні інших завдань.

Склад та зміст містобудівної документації: Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації та визначені: основні принципи планування та забудови території, переважні та допустимі види використання території, інженерне забезпечення, вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, інженерна підготовка території, благоустрій і озеленення території.

Основні техніко-економічні показники: Площа території на яку розроблений детальний план – 4.3 га. Детальний план розрахований орієнтовно до 7 років.

Техніко-економічні показники:

Поз.

Найменування

Од.вим.

Земельна ділянка

1

Площа території

Детального плану

га

4,3

2

Площа земельної  ділянки

га

0,3165

3

Площа забудови

м2

1880

4

Площа озеленення

м2

463

6

Щільність забудови

%

77,0

          У складі детального плану розроблено розділ  «Охорона навколишнього природного середовища. Звіт про стратегічну екологічну оцінку»

          Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації:

З проектом «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Енергетиків, 7» можна ознайомитись на офіційному сайті Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області у розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» – ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]>, а також в управлінні землеустрою, містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ВЦА Сєвєродонецького району Луганської області за адресою: м. Сєвєродонецьк, бул. Дружби Народів, 32, кімн.4 т. 4-21-99 з 20.09.2021 по 20.10.2021.

Заплановані інформаційні заходи:

      - розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ВЦА Сєвєродонецького району Луганської області у розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» та в будівлі Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, буд. 32, I поверх, хол;

 - інформування мешканців міста про проект детального плану та його обговорення через засоби масової інформації;

      -  інформування власників та користувачів земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект детального плану, через засоби масової інформації.

Пропозиції до проекту приймаються в строки з 20.09.2021 по 20.10.2021  у письмовому вигляді за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, управління землеустрою, містобудування та архітектури. Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом, і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений в.о. начальника відділу містобудування та архітектури, головний архітектор Сєвєродонецької міської ВЦА Андрій Єгоров (бульвар Дружби Народів, 32, кімната № 4, т. 4 -21-99).


51