МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ДЛЯ БІЗНЕСУ!

18-10-2017

З метою стимулювання експорту та розширення послуг для підприємців Київська торгово-промислова палата інформує про можливість участі підприємств у міжнародній Австрійській програмі партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС» (далі - Програма) із стажуванням у Відні, яка показує хороші результати та позитивний досвід для учасників програми.

Програма включає в себе навчання у м. Києві з австрійськими експертами (3модулі, тестування та диплом), з перекладом та матеріалами, сприяння пошуку партнерів.

Також функціонує Служба старших експертів (SES, Бонн), яка надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку.

Підприємства можуть запросити для вирішення певних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати,на підприємстві від трьох тижнів до декількох місяців на добровольній та безоплатній основі.

За більш детальною інформацією щодо участі у програмах пропонуємо звернутись до контактної особи за телефоном: (044) 235-82-96 - Леся Засульська, e-mail: lesya [dot] zatkiev-chamber [dot] org [dot] ua та за посиланням ]]>http://training-center.kiev.ua]]>.