Ви тут:

Курси підвищення кваліфікації державних службовців на базі ННІПУАПО

26-02-2019
Категорія: 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Навчально-науковий інститут публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» тривалий час проводить роботу щодо підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, посади яких віднесено до 6-9 груп оплати праці. Інститут працює за Професійною програмою підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, яка узгоджена з Національним агентством України з питань державної служби та Луганською обласною державною адміністрацією . Метою підвищення кваліфікації є фахове удосконалення та оновлення знань у сфері державного управління та адміністрування, правових відносин, набуття умінь, навичок державними службовцями і посадовими особами місцевого самоврядування. Підвищення кваліфікації забезпечують викладачі, які мають наукові ступені, вчені звання а також провідні фахівці-практики органів державної влади та органів місцевого самоврядування. У 2019 році університет проводить курси підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, посади яких віднесені до 6-9 груп оплати праці, на постійній основі в м. Сєвєродонецьк та в м. Рубіжне. Університет приймає пропозиції щодо проходження курсів підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування з 1 березня 2019 року.

Директор ННІПУАПО, доктор наук з державного управління, Заслужений працівник освіти України В.В.Заблоцький

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ ЩОДО НАБОРУ В МАГІСТРАТУРУ

Навчально-науковий інститут публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» протягом 11 років готує магістрів з публічної служби. В інституті працює магістратура за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» з заочною формою навчання.

Магістратура здійснює підготовку фахівців у галузі управління та адміністрування за спеціалізаціями: «Територіальне управління та місцеве самоврядування», «Кадровий менеджмент», «Соціальна сфера». Після закінчення магістратури слухачі отримують диплом магістра державного зразка з присвоєнням кваліфікації магістра публічного управління та адміністрування.

За державним замовленням на навчання до магістратури приймаються державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, які мають освітній рівень «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» та працюють в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш ніж один рік на момент подання документів. Для осіб, які планують навчатися за державним замовленням на спеціальність «Публічне управління та адміністрування», всі вступні екзамени (право, економіка, іноземна мова) складаються на базі інституту, без надання сертифікату ЗНО на знання іноземної мови.

За кошти фізичних осіб на навчання до магістратури приймаються особи, які мають освітній рівень « бакалавр», «спеціаліст», « магістр» без урахування напряму підготовки. Необов’язковою є вимога роботи в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування та наявність стажу роботи, відсутні вікові обмеження.

Для осіб, що планують навчатися за кошти фізичних осіб на спеціальність «Публічне управління та адміністрування», мають освітній рівень « спеціаліст» та « магістр», всі вступні екзамени (право, економіка, іноземна мова) складаються на базі інституту, без надання сертифікату ЗНО на знання іноземної мови. Для осіб, що мають освітній рівень «бакалавр», проходження ЗНО та надання сертифікату обов’язкове.

Для реєстрації на ЗНО з освітнім рівнем «бакалавр» , необхідно з 13 травня по 03 червня 2019 року звернутися до Навчально-наукового інституту публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти.

Випускники магістратури мають право працювати в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, вступати до аспірантури, займатися науково-педагогічною діяльністю.

Термін навчання в магістратурі - 1рік 4місяці.

Прийом документів - з 1 квітня 2019 року.

Екзамени – економіка, право, іноземна мова – складаються з 05 липня по 26 липня 2019 року.

Інститут працює за адресою: пл. Гоголя б 1, м. Старобільськ, Луганська обл.

Контактні телефони: 050 591 8641 050 954 0167

Перелік документів для вступу: - паспорт та копія - ідентифікаційний код та копія - документ про вищу освіту, додаток до нього та копії - документ про зміну прізвища ( у разі різниці прізвища в документах) та копія - 4 фото розміром 3*4 - довідка з місця роботи з зазначенням посади, категорії, рангу, групи оплати праці, стажу роботи на державній службі - копія трудової книжки, затверджена відділом кадрів - швидкозшивач пластиковий з файлами та аркушами А-4


540