Інформуємо про можливість подання кандидатів на присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

06-02-2020

Згідно постанови КМУ від 21 листопада 2007 р. №1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України  за особливі досягнення молоді  у розбудові України (зі змінами), інформуємо  про можливість подання кандидатів на присудження Премії.

Подання кандидатів на присудження Премії до 01 березня 2020 року.

Документи  кандидатів мають бути  оформлені  в установленому порядку  відповідно до п.7  зазначеної  постанови  КМУ  та надіслані  на поштову  адресу: вул.Еспланадна, 42 каб.313а, м.Київ, 01601.

Також звертаємо увагу  про те, що Премія присуджується за досягнення   протягом  2019 року (  при цьому можуть також  враховуватись досягнення кандидата  на присудження премії  за попередні роки). Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тисяч гривень кожна.

Премія не присуджується повторно, а  також за  досягнення, за які  особи  відзначені державними нагородами.

Додаткова інформація щодо організаційного, інформаційного та технічного забезпечення  присудження Премії – за телефоном (044) 284-30-26 (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив  молоді  департаменту  молодіжної політики).

Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради