22-03-2021

Згідно з рішенням сесії Сєвєродонецької міської ради від 29.09.2016 № 711 Харківським інститутом УДПІ «УКРМІСЬКБУДПРОЕКТ» розроблений проєкт містобудівної документації – «Внесення змін та доповнень до Генерального плану м. Сєвєродонецька Луганської області» з планом зонування території міста, який 16.03.2020 розміщено на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради та Сєвєродонецької міської ВЦА у розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» - ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]>.

Громадські слухання з обговорення проєкту «Внесення змін та доповнень до Генерального плану м. Сєвєродонецька Луганської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться «25» березня 2021 року о 10-00 у будівлі Сєвєродонецького міського Палацу культури за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Хіміків, 28, мала зала,

Бажаючим прийняти участь у громадських слуханнях необхідно подати до 24.03.2021 письмову заяву до управління землеустрою, містобудування та архітектури ВЦА м. Сєвєродонецьк (бульвар Дружби Народів, 32, кімн.4, т. 4‑21‑99) з зазначенням паспортних даних.