Громадські слухання з обговорення проєкту «Внесення змін та доповнень до Генерального плану м. Сєвєродонецька Луганської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

05-03-2021

Згідно з рішенням сесії Сєвєродонецької міської ради від 29.09.2016 № 711 Харківським інститутом УДПІ «УКРМІСЬКБУДПРОЕКТ» розроблений проєкт містобудівної документації - «Внесення змін та доповнень до Генерального плану м.Сєвєродонецька Луганської області» з планом зонування території міста. Проєкт містобудівної документації та звіт про стратегічну екологічну оцінку розміщені на офіційному сайті ВЦА м. Сєвєродонецьк у розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» - ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]>.

Громадські слухання з  обговорення проєкту «Внесення змін та доповнень до Генерального плану м. Сєвєродонецька Луганської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться «12» березня 2021 року о 14-00 у будівлі ВЦА м. Сєвєродонецьк за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, III поверх, зал засідань.

Бажаючим прийняти участь у громадських слуханнях необхідно подати до 11.03.2021 письмову заяву до управління землеустрою, містобудування та архітектури ВЦА м. Сєвєродонецьк (бульвар Дружби Народів, 32, кімн.4, т.4-21-99) з зазначенням паспортних даних.

Відділ містобудування та архітектури

управління землеустрою, містобудування та архітектури