Громадські слухання з обговорення проектів містобудівної документації

23-02-2021

Згідно з розпорядженням керівника Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області від 22.02.2021 № 381

26 лютого 2021 року об 14-00 годині

в будівлі ВЦА м. Сєвєродонецька за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, III поверх, зал засідань, будуть проведені громадські слухання з обговорення проектів містобудівної документації – детальних планів території міста Сєвєродонецька:

• «Детальний план частини території міста Сєвєродонецьк в районі пров. Ломоносова, 9-а»;
  • «Детальний план частини території міста Сєвєродонецьк в районі просп. Хіміків, 60».

Проєкти детальних планів розміщені на офіційному сайті ВЦА м. Сєвєродонецьк в розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» (https://sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya) та в холі будівлі ВЦА м. Сєвєродонецька за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32.

Бажаючим прийняти участь у громадських слуханнях необхідно подати до 25.02.2021 письмову заяву до управління землеустрою, містобудування та архітектури ВЦА м. Сєвєродонецьк (бульвар Дружби Народів, 32, кімн.4, т. 4‑21‑99) з зазначенням паспортних даних.

Відділ містобудування та архітектури

Управління землеустрою, містобудування та архітектури