Громадське обговорення реалізації проектів в рамках інвестиційної програми «НАДЗВИЧАЙНА КРЕДИТНА ПРОГРАМА ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»

16-09-2016

З метою отримання субвенції в рамках інвестиційної програми «НАДЗВИЧАЙНА КРЕДИТНА ПРОГРАМА ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ» 19.09.2016 р. о 15 годині в Сєвєродонецькій агенції розвитку громади (бульвар Дружби народів, 32а) буде проводитися громадське обговорення реалізації в м. Сєвєродонецьку таких проектів:

1. Реконструкція вивільнених приміщень СЗШ №13 під відкриття КДНЗ (дитячий садок «Сонечко») за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, буд. 19.

2. Реконструкція нежитлового приміщення за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Федоренка, буд. 41 під «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Сєвєродонецької міської ради.

3. Капітальний ремонт СЗШ № 5 (термомодернізація) за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Хіміків, буд. 18.

4. Реконструкція КДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №24 «Сніжинка» за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Енергетиків, буд. 15.

5. Капітальний ремонт Будинку фізкультури КДЮСШ №2 (системи водопостачання та теплопостачання, утеплення фасаду) за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, буд. 5а.

6. Капітальний ремонт тенісних кортів КДЮСШ №1 за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Федоренка, буд. 33а.

7. Капітальний ремонт СДЮСТШ ВВС «Садко» за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, буд. 19а.

8. Капітальний ремонт СЗШ №6 за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, буд. 9.

9. Будівництво мереж зовнішнього електропостачання с. Боброво.

10. Реконструкція будівлі дошкільного підрозділу Борівського навчально-виховного комплексу, розташованого за адресою: сел. Борівське, вул. Колгоспна, буд. 30.

11. Будівництво зовнішнього електропостачання території в районі озера Чисте, м. Сєвєродонецьк.

12. Капітальний ремонт СЗШ №15, розташованої за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Федоренка, буд. 39.

13. Капітальний ремонт каналізаційного колектора Д800 по вул. Курчатова потужністю 800 п. м.

14. Капітальний ремонт каналізаційного колектора по вул. Науки-Вілєсова потужністю 433 п.м.

Просимо взяти участь у обговоренні.