До відома підприємців!

01-06-2016

Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації повідомляє, що 17 травня 2016 року у місті Слав`янську Донецької області відбулася конференція  на тему: «Потреби, можливості та перспективи  підприємців Сходу України» (далі конференція), координатором проведення якої виступив Центр міжнародного приватного підприємства у рамках проекту USAID «Українська ініціатива зміцнення  громадської довіри».

Конференція була завершальним етапом проекту «Ми в бізнесі: залучення підприємців у постраждалих  від конфлікту  громадах», спрямованого на допомогу місцевим підприємцям та внутрішньо переміщеним особам у відновленні, розвитку чи переорієнтації бізнесу, оптимізації  бізнес-процесів, щоб зменшити, наскільки це можливо, залежність від зовнішніх обставин.

У рамках проекту Центром міжнародного приватного підприємства було проведено навчання підприємців пілотних міст проекту (м. Бердянськ Запорізької обл., м. Першотравенськ Дніпропетровської обл., м. Сватове і м. Кремінна Луганської обл., м. Лозова Харківської обл. та м. Слав`янськ Донецької обл.) з розробки бізнес-планів, а також надано експертний супровід  для підготовки бізнес-планів під конкретні бізнес-ідеї.

З матеріалами Конференції (фотозвіт, програма заходу та презентації доповідачів)  можна ознайомитися  на веб-сторінці «Національна платформа малого та середнього бізнесу» (]]>http://platforma-msb.org/pidpryyemtsi-shodu-ochikuyut-pokrashhennya-sytuatsiyi-v-najblyzhchi-dva-roky-2/]]>) .

 

Департамент економічного розвитку міської ради