До уваги учасників АТО, які подали заяви до Сєвєродонецької міської ради про отримання земельних ділянок під будівництво  індивідуальних житлових будинків!

26-05-2017

Рішенням сесії Сєвєродонецької міської ради №1495 від 18.05.2017р.  затверджено  Детальний план території села Воєводівка м. Сєвєродонецька, в якому передбачені земельні ділянки під індивідуальну житлову забудову. Учасникам АТО, які подали заяви до Сєвєродонецької міської ради про отримання земельних ділянок під будівництво  індивідуальних житлових будинків   в 2015-2017 роках та бажаючим отримати земельні ділянки в селі Воєводівка м. Сєвєродонецька, необхідно звернутися до відділу земельних відносин та архітектури Сєвєродонецької міської ради, за адресою: бульвар Дружби Народів, буд. 32, каб. 4, тел. 4-21-99.

Відділ земельних відносин та архітектури міської ради