Ви тут:

До уваги перевізників!

Категорія: 
31-05-2018

Господарська діяльність з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів, ]]>автомобільним]]> транспортом, ]]>міжнародні перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом]]> відповідно до пункту 24 частини першої статті 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»m (далі – Закон № 222) підлягає ліцензуванню.

Засобами провадження господарської діяльності є  транспортні засоби, заявлені ліцензіатами, відповідно до пункту 27 ]]>Ліцензійних умов]]> провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 № 1001 (далі – Постанова).

]]>Повідомлення]]> про всі зміни даних, які були зазначені в документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії, ліцензіат зобов’язаний надавати органу ліцензування у строк, встановлений ліцензійними умовами, але не пізніше ніж один місяць з дня настання таких змін  відповідно до частини другої  ]]>статті 15 Закону № 222]]>.

Також нагадуємо, що ліцензіат зобов’язаний у разі зміни форми відомостей, що додаються до заяви про отримання ліцензії і складаються здобувачем ліцензії, - подати органу ліцензування відомості, форму яких змінено, за новою формою, ]]>згідно з абзацом третім частини третьої статті 15 Закону № 222]]> та підпункту 2 пункту 2 ]]>Постанови]]>, для діючих ліцензіатів, які отримали ліцензію в період 2010-2015 рр.

*Провадження господарської діяльності без одержання ліцензії , чи здійснення виду господарської діяльності з порушенням умов ліцензування тягне за собою накладення штрафу від 17 000 грн. до 34000 грн. з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення відповідно до ]]>статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.]]>

Управління Уктрансбезпеки у Луганській області

362