До уваги! Чекаємо на пропозиції щодо природоохоронних заходів

17-09-2018

Керуючись п.2 ст.33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та п.д ст.15 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”, з метою реалізації  екологічної   політики   України, покращення екологічного стану в м.Сєвєродонецьку та селищах міської ради, планується розгляд на сесії Сєвєродонецької міської ради та затвердження цільової Програми охорони навколишнього природного середовища м.Сєвєродонецька  та селищ міської ради в 2019р.

Пропозиції щодо включення природоохоронних заходів до Програми просимо надсилати на електронну адресу goatsed-rada [dot] gov [dot] ua або звертатися у відділ цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці міської ради (бульвар Дружби Народів, 32, кімн.23, тел. 4-49-86, 3-02-69).

Відділ ЦЗ, ЕБ та ОП