Ви тут:

12 травня 2018 року планується проведення Запорізького туристичного фестивалю-ярмарку «Запоріжжя – місце щастя»

Категорія: 
25-04-2018

За підтримки Запорізької обласної державної адміністрації на каскаді «Райдуга» 12 травня 2018 року планується проведення Запорізького туристичного фестивалю-ярмарку «Запоріжжя – місце щастя» спільно з виконавчим комітетом Запорізької міської ради та ГО «Запорізька обласна туристична асоціація».

Мета фестивалю – просування на південно-східному туристичному ринку України нового туристичного продукту та пропозицій, розширення кола ділових партнерів, активізація маркетингової та інвестиційної політики.

Запорізький туристичний фестиваль-ярмарок «Запоріжжя – місце щастя» презентуватиме туристичні продукти м. Запоріжжя та Запорізької області – туристичні об’єкти, заклади культури та розміщення (готелі, бази відпочинку, пансіонати, санаторії, хостели), заклади харчування (кафе, ресторани), зелені садиби, представників пізнавального туризму, етнотуризму, екстремального туризму, пляжного туризму на узбережжі Азовського моря.

До участі запрошуються туроператори та турагентства, готельєри і спеціалісти гостинності, представники баз відпочинку, пансіонатів, зелених садиб, професійні асоціації, а також представники засобів масової інформації. Для туроператорів, агентів, готельєрів та підприємців сфери гостинності за заявками на безоплатній основі надаються робочі місця, де можна бути обговорити умови праці, цінову політику в новому сезоні, укласти договори.

У програмі фестивалю – презентація нових туристичних маршрутів, зустрічі з відомими мандрівниками, розважальні програми для дітей та дорослих, розіграш путівок та призів від учасників фестивалю, показові виступи представників екстремальних видів спорту, презентація туристичної літератури, виступи колективів та багато іншого. Для представників засобів масової інформації 13 травня буде організовано інформаційний тур до узбережжя Азовського моря, де журналісти зможуть переконатися у перевагах відпочинку на азовському узбережжі, відвідати бази відпочинку, заклади харчування, розважальні об’єкти та об’єкти інфраструктури.

Телефони для довідок: (061) 239-06-33, (096) 109-04-56 (Козирєва Катерина Володимирівна)

Інформація надана за матеріалами Луганської обласної державної адміністрації

347