Юні сєвєродонецькі науковці представили на обласний конкурс свої дослідження

18-01-2024

Цьогоріч на розсуд членам журі були представлені науково-дослідницькі роботи у відділеннях:

• Мовознавство (секція: французька мова). Роботу «Англо-американські запозичення в сучасній французькій мові» підготувала Гергель Арина, учениця 9 класу Гімназії № 6 міста Сєвєродонецька Луганської області, науковий керівник - Подоляка Вікторія Іллівна, вчитель французької мови Гімназії № 6 міста Сєвєродонецька Луганської області.
  • Хімія та біологія (секція: хімія). Роботу «Мікрохвильова технологія спучення зернистих теплоізоляційних матеріалів на основі рідкого скла» виконала Римар Єва, учениця 11 класу Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області, наукові керівники - Мішина Лілія Михайлівна, вчитель хімії Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області та Римар Тетяна Ернстівна, професор кафедри хімічної інженерії та екології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.
  • Наукове відділення технічних наук (секція: екологічно безпечні технології та ресурсозбереження). Роботу «Використання сонячної енергії» підготувала  Рюміна Ксенія, учениця 9 класу Гімназії №4 міста Сєвєродонецька Луганської області, науковий керівник - Тінькова Лідія Михайлівна, вчитель фізики Гімназії №4 міста Сєвєродонецька Луганської області.

Юні науковиці захищали свої роботи під час етапів постерного захисту та наукової конференції, із самими науково-дослідницькими роботами члени журі ознайомились заочно.

Тож, тепер очікуємо на рішення журі, розподіл призових місць та рекомендації щодо участі в обласному етапі конкурсу-захисту.

За інформацією: Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації - ]]>https://sd.osv.org.ua/news/1705561094/]]>